Kontakt oss

Vi i wera er en sammensveiset gjeng som gjør vårt ytterste for å levere. Ikke bare det vi lover, men det lille ekstra som gjør at du vil komme tilbake til oss.

Webutvikler
Adrian Thomassen

adrian@wera.no
+47 973 31 776
Digital designer
Bendik Haug Jacobsson

bendik@wera.no
+47 915 26 821
Trykker
Bjørn Viggo Halvorsen

trykkeri@wera.no
+47 469 70 193
Grafisk rådgiver
Dag Brekke-Rasmussen

dag@wera.no
+47 907 66 741
AD/Illustratør
Elin Tangen

elin@wera.no
+47 959 95 911
Digital Rådgiver/Content Manager
Henrik Møane

henrik@wera.no
+47 979 85 803
Grafisk designer
Jan Kenneth Walmann

jank@wera.no
+47 934 84 370
Daglig leder
Kjersti Hole Haatveit

kjersti@wera.no
+47 911 90 561
Ferdiggjører
Kristin Fragell

trykkeri@wera.no
+47 957 50 825
Ferdiggjører
Roger Simonsen

trykkeri@wera.no
+47 938 42 735
Kreativ leder
Solveig Iren Kleveland

solveig@wera.no
+47 909 95 699
Grafisk designer
Tina Olsen Nalum

tina@wera.no
+47 908 26 262
E-post
post@wera.no
Telefon
+47 35 51 64 10

Besøksadresse

Vipevegen 43
3917 Porsgrunn