Kontakt oss

Vi er en sammensveiset gjeng som gjør vårt ytterste for å levere. Ikke bare det vi lover, men det lille ekstra som gjør at du vil komme tilbake til oss.

Webutvikler
Adrian Thomassen

adrian@wera.no
+47 407 61 268
Trykker
Bjørn Viggo Halvorsen

trykkeri@wera.no
+47 469 70 193
Digital rådgiver/Content Manager
Caroline Karlengen Larsen

caroline@wera.no
+47 988 16 203
Grafisk rådgiver
Dag Brekke-Rasmussen

dag@wera.no
+47 907 66 741
AD/Illustratør
Elin Tangen

elin@wera.no
+47 959 95 911
Grafisk designer
Jan Kenneth Walmann

jank@wera.no
+47 934 84 370
Produksjonssjef
Jørgen Busk

jorgen@wera.no
+47 997 24 097
Daglig leder
Kjersti Hole Haatveit

kjersti@wera.no
+47 911 90 561
Ferdiggjører
Kristin Fragell

trykkeri@wera.no
+47 970 69 943
Salgsleder
Kristin Sveinsson

ks@wera.no
+47 977 56 688
Webutvikler
Peder Steen Hegna

peder@wera.no
+47 973 44 808
Ferdiggjører
Roger Simonsen

trykkeri@wera.no
+47 970 69 943
Kreativ leder
Solveig Iren Kleveland

solveig@wera.no
+47 909 95 699
Strategisk rådgiver
Thomas Mackinnon

thomas@wera.no
+47 951 30 260
Grafisk designer
Tina Olsen Nalum

tina@wera.no
+47 908 26 262
E-post
post@wera.no
Telefon
+47 35 51 64 10

Besøksadresse

Vipevegen 43
3917 Porsgrunn