Kontakt oss

Vi i Wera er en sammensveiset gjeng som gjør vårt ytterste for å levere. Ikke bare det vi lover, men det lille ekstra som gjør at du vil komme tilbake til oss.

Webutvikler
Adrian Thomassen

adrian@wera.no
+47 973 31 776
Digital designer
Bendik Haug Jacobsson

bendik@wera.no
+47 915 26 821
Trykker
Bjørn Viggo Halvorsen

trykkeri@wera.no
+47 469 70 193
Salgssjef
Cato Christensen

cato@wera.no
+47 900 43 239
Grafisk rådgiver
Dag Brekke-Rasmussen

dag@wera.no
+47 907 66 741
Webutvikler
Florent Hajdari

florent@wera.no
+47 930 77 286
Produksjonssjef
Frode Rasch

frode@wera.no
+47 922 18 160
Digital Rådgiver/Content Manager
Henrik Møane

henrik@wera.no
+47 979 85 803
Grafisk designer
Jan Kenneth Walmann

jank@wera.no
+47 934 84 370
Daglig leder
Kjersti Hole Haatveit

kjersti@wera.no
+47 911 90 561
Ferdiggjører
Kristin Fragell

trykkeri@wera.no
+47 957 50 825
Kreativ leder
Solveig Iren Kleveland

solveig@wera.no
+47 909 95 699
Designer
Sonja Solvang Foss

sonja@wera.no
+47 472 33 420
Grafisk designer
Tina Olsen Nalum

tina@wera.no
+47 908 26 262
E-post
post@wera.no
Telefon
+47 35 51 64 10

Besøksadresse

Vipevegen 43
3917 Porsgrunn